Aloha,

šiandien kažkaip užsimaniau į savo blog’ą įdėt kokių nors “pribumbasų”. Ir iškart pagalvojau, kad man trūksta taip vadinamų “smailikų”. Tai yra Skype pasekmė, nes naudoju tiek asmeninėms, tiek darbo reikmėms :) .

Taigiz ėjau Google’an ir pradėjau ieškot, ką man gero pasiūlys. Pirmasis pasitaikęs variantas aiškino, kaip integruoti “smailikus” į Blogger sistemą. Aš, žinoma, nebūčiau aš, jeigu nepabandyčiau to padaryt ir su WordPress sistema. Įvykdžiau nurodytą veiksmų seką, po to pridėjau savo blog’o adresą, bet…. Nesuveikė 😕

Viską ištryniau ir gryžau prie tolimesnių paieškų. Sekantis papuolęs variantas buvo tiesiog dėti linkus į paveiksliukus, esančius kažkur internete. Tam netgi yra sukurtas specialus puslapis Emoticonizer, kuriame sudėtos nuorodos į daugybę “smailikų”. Taipogi galima susikurti savo nuosavus. Bet man šis variantas nepatiko, nes per daug laiko užimtų toks “jų” panaudojimo procesas.

Pagalvojau, kad taip ieškosiu be galo, be krašto, tad pakeičiau raktinius žodžius. Dabar jau ieškojau plugin’o “smailikams”, kuris veiktų su WordPress sistema. Ir jau pati pirma nuoroda buvo sėkminga :) . Patekau į šį blog’ą. Paskaičiau instrukcijas ir tapo aišku, kad aš pats to panaudot negalėsiu, kol plugin’as nebus įtrauktas į sistemą. Susiradau e-mail’ą, kuriuo galėčiau pateikt prašymą dėl naujo plugin’o įtraukimo. Išsiunčiau prašymą – pasiūlymą ir galvojau, kad kokį savaitgalį jau gal galėsiu pradėt naudot. Bet, mano nuostabai, atsakymą gavau per kelias minutes ir plugin’as jau buvo “gatavas” naudojimui 😮 .

BRAVO Andriui už greitus veiksmus ❗