Vakar suėjo lygiai savaitė nuo to laiko, kai aš įkūriau šį blog’ą. Gal ir maža sukaktis, bet jau vis šis tas. Ir manau tai verta paminėti. :)

Kas per tą laiką įvyko?

  1. Taigi jau turiu 8 įrašus, šis jau 9.
  2. Sukūriau 6 kategorijas, bet naudojamos tik 5
  3. Susilaukiau 13 komentarų, nors maždaug trečdalis yra mano pačio :)
  4. Įvedžiau 18 tagų, kurie bus jums pateikti šiek tiek vėliau
  5. Naudojimui pasirinktas dizainas, sudaryta dešiniojo stulpo skiltis

Apie reklamą ir statistiką

Visų pirma pradėjau naudotis “Feed Burner” sistema, kuri leidžia prenumeruoti įrašus. Bei suteikia kitų galimybių, kuriomis kol kas nesinaudoju.

Sekantis etapas buvo registracija “BlogoLoge”, kad mano blog’as būtų įtrauktas į lietuviškų tinklaraščių reitingavimo sistemą. Remiantis šia sistema, vėliau greičiausiai pateiksiu statistikos skiltį.

Toliau žengė prisijungimas prie “BlogAds” sistemos. Manojo blog’o patikrinimas šiek tiek užtruko, tačiau galiausiai gavau patvirtinimą. Susikūriau šiokį tokį laikiną reklaminį skydelį, kurį vėliau pakeisiu. Per tą trumpą naudojimosi sistema laiką mano reklama buvo parodyta 163 kartus. O paspaudimai tebuvo 4. Nors efektyvumas ir nėra aukštas, bet palyginus su mano blog’e parodytos reklamos efektyvumu, naudos aš gaunu daugiau negu pats teikiu :)

Po to tapau “Google Analytics” vartotoju. Kol kas dar tiksliai nesiaiškinau šios sistemos teikiamų galimybių. O pačiam kodo gabalo įkėlimui į blog’ą panaudojau šį plugin’ą “Google Analyticator”.

Ir pagaliau nusipirkau savo domeną Ruseckas.lt. Kol kas šiuo adresu būsit nukreipiami į mano blog’ą, bet vėliau, jeigu bus noro ir laiko, paleisiu suktis savo serverį.

Štai tiek visko nutiko per pirmąją savaitę 8)